Myynti

Työvoimanhallinta
Myyntijohtaja
Tuomas Kemppainen
+358 50 372 3766
tuomas.kemppainen@procomp.fi

Logistiikka
Liiketoimintajohtaja
Sanna Peltomaa
+358 50 5221 592
sanna.peltomaa@procomp.fi

Liiketoimintapäällikkö
Janne Mehtomaa
+358 40 532 5523
janne.mehtomaa@procomp.fi

Kotihoito
Asiakkuuspäällikkö
Jarno Väisänen, FT
+358 40 533 8271
jarno.vaisanen@procomp.fi

International Operations
Director of International Operations
Mark Russell-Smith
Phone: +358 40 805 2962
mark.russell-smith@procomp.fi

Hallinto

CEO
Jani Rautiainen
+358 40 5252 322
jani.rautiainen@procomp.fi

Business Area Director/Kotihoito
Timo Kaartinen
+358 50 5645 224
timo.kaartinen@procomp.fi

Business Area Director/Logistiikka
Sanna Peltomaa
+358 50 5221 592
sanna.peltomaa@procomp.fi

Business Area Director/Työvoimanhallinta
Jaana Rantaniemi
+358 50 3549 005
jaana.rantaniemi@procomp.fi

Business Area Director/Projektipalvelut
Timo Mäntylä
+358 50 3317 548
timo.mantyla@procomp.fi

IT Manager
Matti Savilaakso
matti.savilaakso@procomp.fi

Tukipalveluiden yhteystiedot

Työvoimanhallinta
aikajanatuki@procomp.fi
+358 40 521 9174

Logistiikka
rahtituki@procomp.fi
+358 40 548 3676

Kotihoito
r2tuki@procomp.fi
+358 44 7525 836

Toimipisteet

Oulu

Procomp Solutions Oy
Yrttipellontie 10
90230 Oulu
+358 40 521 5529
Y-tunnus: 1022744-4

Kuopio

Procomp Solutions Oy
Microkatu 1
PL 1188
70211 Kuopio
+358 40 521 5529

Rekrytointi

Tarjoamme mielenkiintoista ja haastavaa työskentelyä teknologian huipulla olevien tuotteiden parissa osana kokenutta joukkuettamme, voimakasta kasvua hakevan ja kansainvälistyvän yrityksen innovatiivisen ilmapiirin, hyviä henkilöstöetuja sekä tehtävään ja kokemukseen soveltuvan palkkauksen.

Avoimet paikat

Kestävällä pohjalla